info@aktuelegitim.com.tr +90 216 372 30 15
Bayar Caddesi İclal Ataç İş Merkezi Kozyatağı / İstanbul
Aktüel Eğitim

Hakkımızda

Anasayfa >Hakkımızda

Hizmet kalitesinde koşulsuz müşteri memnuiyetini ve verimliliğini hedefleyerek yola çıkan; AKTÜEL EĞİTİM MERKEZİ 2009 yılından bu yana eğitim sektöründe hizmet vermektedir.Alanında uzman eğitimci kadrosuyla; bilgi ve birikimlerini katılımcılarıyla paylaşmaktadır.

Ülkemizde son yıllarda büyüyen ve gelişen iş sağlığı ve güvenliği sektörü artık firmalarımızın bir parçası haline gelmiştir. 6331 Sayılı İş sağlığı ve güvenliği kanunu ilede resmi bir hal kazanmıştır. Aktüel Eğitim Hizmetleri ülkemizde hızlı biir şekilde büyüyen bu sekterün içerisinde firmaların, iş verenlerin ve çalışanların meslek hayatlarında karşılaşacakları sağlıksal ve tekniksel problemlerde doğru bir şekilde müdahale etmeyi, edilmesi gerektiğini uzman bir şekilde katılımcılarına aktarır.

Eğitmenlerimiz uzmanı oldukları konular hakkında bilgi ve birikimlerini aktarırken sadece kanuni zorunlulukları yerine getirmek için değil, Kursiyerlerimizin yaşam boyu karşılarına çıkacak durumlara hazır olmalarını sağlamak bilinciyle eğitim vermektedirler.

Aktüel ailesi olarak bizler sosyal sorumluluk bilinci yüksek kursiyerler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.